Milé děti a rodiče.

Po víkendové brigádě na tábořišti v Čermné ve Slezsku a následné poradě vedení vás chci seznámit s tím, co nás čeká a nemine.

V první řadě nebudeme do konce školního roku pořádat středeční schůzky ani víkendové výpravy.

Cyklo putovní tábor pro starší 13 let proběhne v termínu od 1. července do 3. července 2020. Cena bude upřesněna v pokynech, které děti obdrží v první polovině června.
Všichni přihlášení musí mít seřízené kolo a přilbu.

Letní tábor bude zahájen v neděli 5. července do soboty 18. července v Čermné ve Slezsku. Cena LT bude 3 400 Kč. Peníze zašlete do 17.6. na č.ú.: 9050573/0300 + napsat Příjmení dítěte. Pokud rodiče potřebují jakékoli potvrzení nebo faktury, případně objednávky k táboru obracejte se nejlépe mailem na ika.syk@seznam.cz nebo mob. 604 377 292. Aktuální situace nás přiměla k neobvyklému kroku, a proto nebudeme realizovat hromadný odjezd z Ostravy. Děti proto budeme přejímat v místě konání letního tábora, stejně tak děti budeme „vracet“ v Čermné ve Slezsku. Přesné místo bude upřesněno, neboť vstup rodičů do tábora bude z hygienických důvodů zakázán. Další změnou je, že všichni účastníci LT (nejen cyklo!!) musí mít jízdní kolo a přilbu.

Pro bližší informace volejte.

                                              S pozdravem Marťan